.

.

Homyl Антички Пеперутка Latch Hasp за Дрвена Кутија за Накит Кабинет Градите Декорација

Homyl Антички Пеперутка Latch Hasp за Дрвена Кутија за Накит Кабинет Градите Декорација

DEN 660.00

Пристапност
Во достапна форма

* Задржани завртка дупки се направи полесно за да го инсталирате. * Гроздобер Пеперутка Форма Latch Hasp Заклучување. * Материјал : Цинк Легура. * Одлично за гроздобер дрвена кутија, дрвена кутија, кутија за накит, подароци кутија за вино кутија, свадба кутија за карти, сувенири кутија , лента со алатки, дрвен мебел , фиока, кабинет, градите, итн. * Антички боење, исклучителна шема и убава форма ќе го направат вашиот кутија различни.Опис : - Гроздобер Пеперутка Форма Latch Hasp Заклучување. - Антички боење, исклучителна шема и убава форма ќе го направат вашиот кутија различни. - Одлично за гроздобер дрвена кутија, дрвена кутија, кутија за накит, подароци кутија за вино кутија, свадба кутија за карти, сувенири кутија , лента со алатки, дрвен мебел , фиока, кабинет, градите, итн. - Задржани завртка дупки се направи полесно за да го инсталирате. - Материјал : Цинк Alloy Size Табела : Горна Ширина : Прибл. 4.5 cm/1.77 inch Lower Ширина : Прибл. 2.5 cm/0.98 inch Package Вклучува : 1 Парче Пеперутка Latch Hasp Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Поради рачни мерења на локации, може да се 1-2mm грешка во големина.Изберете сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Главните карактеристики

Избор на клиент