.

.

ZYYYWW Туш Полица, Бања Полица Организатор Туш Полици Ѕид Кујна Складирање Кошница Козметички Агол Рек Шампон Носителот Бања Прибор (Боја : Б)

ZYYYWW Туш Полица, Бања Полица Организатор Туш Полици Ѕид Кујна Складирање Кошница Козметички Агол Рек Шампон

DEN 766.08

Пристапност
Во достапна форма

Простор за заштеда на агол дизајн држи вашата бања во ред, чисто и уредно.Завртете го потроши простор на ѕидот во пространа површина да ви помогне да ги организирате сите ваши предмети уредно се на дофат.Оваа полица, исто така, ќе се донесе еден допир на елеганција на вашиот тоалет!.Солиден и издржливи, се користи за да ги зачувате вашите најчесто користени предмети, како што се шампон, жилет, клима уред, и туш гел.Трајни, анти- ' рѓа, анти-корозија и анти-tarnishing.Нашите туш решетката е исто така опремен со sandblasting технологија за подобрување на површината да се спротивстави на било гребнатини.Шупливи вентилација дизајн, брз дренажа, се задржи вашата бања производи суви и чисти на туш полица.Ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте ме во време и јас ќе ви обезбеди со најдоброто решение.Здраво мојот пријател добредојдовте во мојот store Size : 29.5×11×6.5 cm Color : Црно-brown Material : пластика.Пакет се Вклучени : 1* pcs Goodbye пријател, се надевам дека ќе ја посетите мојата продавница повторно.

Главните карактеристики

Избор на клиент