.

.

Црна Кањонот Cassis Ликер Миризливи Argan Масло Коса Шампон, клима уред и Спреј во Косата Масло Третман

Црна Кањонот Cassis Ликер Миризливи Argan Масло Коса Шампон, клима уред и Спреј во Косата Масло Третман

DEN 1488.00

Пристапност
Во достапна форма

Мирис : Cassis Ликер (Cassis ликер, Muscadine, Oakmoss и Creme brulee).Црна Кањонот Шампон и средство за смекнување на косата, додава сјај и хидратација на косата.Додадете екстра хидратација со нашите спреј во коса масло.Достапни во 1000 мирис опции. 16 Оз Шампон, 16 Оз Клима Уред, 1 Мл Коса Масло.Мирис : Cassis Ликер (Cassis ликер, Muscadine, Oakmoss и Creme brulee).

Главните карактеристики

Избор на клиент