.

.

QFFL Нерѓосувачки Челик Полиците, Бања Wall-Mount Полица, Лебдејќи Shelving, Силна Товарот Капацитет, за Кујна, Балкон

QFFL Нерѓосувачки Челик Полиците, Бања Wall-Mount Полица, Лебдејќи Shelving, Силна Товарот Капацитет, за Кујна,

DEN 2392.56

Пристапност
Во достапна форма

●[Цврстата структура] агол стои е лесно да се чисти, и своите не ' рѓосувачки челик стојат обезбедува висок квалитет на структурата и одлична цврстина.Тоа е издржлива производ за нормална употреба. ●[Заоблени Ивици Дизајн] Круг рабови и агли даде модерен дизајн и го прави безбедни за секого. ●[Трајни] На калено стакло полица има максималното оптоварување на 15 кг и може да издржи најмногу повремени ефекти, обезбедување на најдобрата заштита за вас и вашето семејство. ●[Size] должината на стаклена полица е 55cm/21in, ширината е 11.4 cm/5in, а висината е 3cm/1in. ●[Разноврсна Употреба] Идеален за употреба во Бања,Тоалет,Тоалети.Голема големина дизајн, кој заштедува многу простор на вашиот дом.Едноставен дизајн, елегантен стил.Совршен за користење во било која сала на домот - се обиде ова во вашата бања, кујна, провизии, занает просторија, гаража и повеќе.Тие се одлично со секоја décor едноставно затоа што тие се стакло.Стаклени полици може да бидат уредени во различни конфигурации.Тие можат да бидат групирани заедно или да се користат сами.Со стаклени полици дизајн можностите се бескрајни.Спецификација : ●Име : стаклена полица●Материјал : не ' рѓосувачки челик, од калено стакло●Инсталациони метод : удар●Големина : 55*11.5*3cm/202*5*1in●Делокруг на примена : : бања/кујна/балкон, итн.●Карактеристики : анти- ' рѓа, водоотпорен, силна товарот●Пакет содржина : стаклена полица, монтажа додатоци(не вклучувајќи и други работи) ●Почитувани купувачот, поради светлосни ефекти, осветленост на дисплејот, прирачник за мерење и други фактори, боја и големина помеѓу фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!.

Главните карактеристики

●Name:
glass shelf
●Material:
stainless steel, tempered glass
●Installation method:
punch
●Size:
55*11.5*3cm/202*5*1in
●Scope of application:
bathroom/kitchen/balcony, etc.
●Features:
anti-rust, waterproof, strong load-bearing
●Package content :
glass shelf, installation accessories(not including other things)
●Dear buyer, due to lighting effects, display brightness, manual measurement and other factors, the color and size between the photo and the actual item may be slightly different. I sincerely hope that you can understand! Thank you! :
Избор на клиент