.

.

QUMTN Девојки Едноставно Лист Облик Слатка Темперамент Прекрасна корејски Headdress Ајкула Клип Мода Губење на Ноктот Подарок

QUMTN Девојки Едноставно Лист Облик Слатка Темперамент Прекрасна корејски Headdress Ајкула Клип Мода Губење

DEN 2186.40

Пристапност
Во достапна форма

Предмет Тип : Губење На Ноктот.Стил : лист-форма.Материјал : Aolly.Големина : 3.6 cm*7.5 cm.Боја : Злато.Функција : Jewelry Gift за : Жени/Дама/Girl Gender : Жени/Дама/Girl Item Тип : Коса Claw Material : Aolly Package вклучуваат : 1x Коса Claw Origin : China Color : Gold Style : лист-форма Повод : Партија/Office/Wedding Size : 3.6 cm*7.5 cm.

Главните карактеристики

Избор на клиент