.

.

VeekyVicky Прстен Држач за Мобилен Телефон Свитлива Прст Стојат Количка за Потпирачот 360° на Ротација Назад Зафат за Биро Компатибилен со iPhone, Samsung iPad Таблети се Зголеми

VeekyVicky Прстен Држач за Мобилен Телефон Свитлива Прст Стојат Количка за Потпирачот 360° на Ротација Назад

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

2in1 Телефон да Ѕвони & Стои : Направена од цинк легура со висок квалитет кои не е лесно да се добие, rusty и згаснат.Двојно свитлива структури го прави вашиот телефон да ѕвони повеќе варијабли.Различни Агли : 360° на Ротација и 180° папка за правење на вашиот носителот зафат е погодна за секој агол.По тестирање да го издржат 7,200 огради, без да се изгубат.Силна Адхезија : со супер силен 3 M гел и да го прикачите и блиски на пластика, метал, TPU и повеќето телефон случај и на мобилни телефони.Стап НЕ е добро да материјал, стакло, течни силикони.Широк Компатибилност : Овој телефон носителот зафат одговара за iphone, Samsung, сите паметни телефони, таблети, шуми и префрлување, може да се залагаме за биро во канцеларија или дома, или само да се носат & GO!.Пакетот Вклучува : 1* телефон прст прстен носителот, 2*копија налепници, 2*транспарентни налепници за заштита на телефони, 1*упатство.Со 180 дена гаранција по-продажбата на услугата.iphone 13 12 11/ pro / pro max/ iphone 7/ iphone 8/ iphone se/ iphone xr/ iphone xs макс и повеќе.samsung галакси s21/ галакси s20/ галакси s10/ галакси a32 и повеќе.i Pad/ Поттикне/ Пиксели/ Таблет/ Switch.

Главните карактеристики

Избор на клиент