.

.

ZHIER Нема Удар Бања Полиците, 2 ПАРЧИЊА Пластични Агол Складирање Рек Кујна Организатор Полица Бања Агол Toiletries Складирање Носител (Боја : Светло Сив)

ZHIER Нема Удар Бања Полиците, 2 ПАРЧИЊА Пластични Агол Складирање Рек Кујна Организатор Полица Бања Агол Toiletries

DEN 525.12

Пристапност
Во достапна форма

- Шупливи мозоци лента дизајн, чувајте ги на чиста и сува, лесен за чистење. - Радијална агол дизајн за да се избегне пречки. - Удар-бесплатна инсталација, удобен и фирма за инсталација. - Овој простор saver носителот зазема малку простор, но сепак, обезбедува големи дополнителен простор за складирање. - Широко се користи, да се Користат во кујна, бар, бања, спална соба, канцеларија, ходникот, entryway – или - никаде дека треба складирање или да прикаже решение.Производ : агол organizer Material : PPMeasurement : 20*6*14 CM/7.87*2.36*5.5 inch Color : темно сива, светло сива, розова, green Packing : opp Package Вклучува : 2 buc агол складирање решетката.

Главните карактеристики

Избор на клиент