.

.

Plztou Топол Печат Божиќ Налепници,500pcs/тркалаат Круг Транспарентен Златна Фолија Среќен Божиќ Налепници Печат Етикета Печатење Коверти Картички Покани Подарок Паке?

Plztou Топол Печат Божиќ Налепници,500pcs/тркалаат Круг Транспарентен Златна Фолија Среќен Божиќ Налепници Печат

DEN 352.08

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : ПВЦ Лепило Налепница Етикета Дијаметар : стан.2.5 cm/1inch.Шаблоните се добро осмислени,и прекрасни дизајни се совршени за сите прилики,со што на вашата покана повеќе посебни.Совршен за пакување на Божиќ подароци.Исто така, може да биде вметнат на секое место што бара ви благодариме налепници,како што честитки,цвет букети,парцели,бонбони чанти,подарок обвива.

Главните карактеристики

Избор на клиент