.

.

Вакуум Sealer Кеси 11x50' Ролни 2 Пакет за Храна Saver, Печат Оброк, Вестон. Комерцијални Одделение, BPA Free, Тешки, Одлична за vac Складирање, Оброк Првично или Sous врски, за да обе?

Вакуум Sealer Кеси 11x50' Ролни 2 Пакет за Храна Saver, Печат Оброк, Вестон. Комерцијални Одделение, BPA Free,

DEN 2092.80

Пристапност
Во достапна форма

ТЕШКИ И ПУНКЦИЈА ПРЕВЕНЦИЈА - 2 пакување од 11 инчен од 50 метри ролни со врежана канали, за да се зголеми вшмукување, со КОСКА GUAEDS да се спречи пирсинг, се задржи свежа без замрзнувач горат или дехидрација.ЗГОЛЕМУВАЊЕ СКЛАДИРАЊЕ ВРЕМЕ ЗА ИСХРАНА И ВКУС - 3-6 пати повеќе храна рок на траење, заклучување на свежина, вкус и исхрана во внатрешноста.РАБОТИ СО СИТЕ ВАКУУМ SEALERS - работа со сите вшмукување vac топлина sealer, како што се Храна Saver, Печат оброк, Nesco, Вестон, Cabela?s, Ziploc итн.BPA FREE - Совршени за храна складирање, замрзнување овошје оброк, sous врски, за да обезбедат, градинарство, чај листови, документи и електроника.ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ СО СЛОБОДНИ КОСКА ЧУВАРИ - повеќе прифатлива, поголема вредност со 5 пункција превенција на коските чувари вклучени.Карактеристики : Употреба : се користи за пакување на храна, се изолира кислород, така што храната може да преживее подолго време без мувла.Жито шема : единствено еднострана жито вакуум торба, дебела дебела круг поени, пробивајте отпорни.Карактеристики : Микробранова, може да се готви, може да бидат замрзнати, и може да се ладилник.Употреба : 1 тек е 5 метри, и може да се намали по волја, што е погодно за сите видови на производи.Погоден sealers : Компатибилен со сите водечки бренд вакуум sealers, вклучувајќи Foodsaver, Вестон, Vacmaster, Cabelas, Печат-на-оброк, Nesco, итн.Или колку што имаат 2 црна сунѓерот прстени во вашиот компјутер, можете да ги користите.Предлагам : 1.Кога се користи, не ставајте остри објекти за да се избегне гребење на пластични заврши. 2. Ако вакуум машина се користи дома е вакуум машина на повеќе од десет долари, тоа може да биде нестабилно за да го користите овој вакуум кеса, бидејќи овој вакуум торба е некако густа и ќе влијае на вашето искуство.Ве молиме да знаат кога купување.Спецификација на производот?Боја : бела Големина : 2 ролни 28cmx15m Материјал : PE+PA Нето тежина : 1600 г Суштинско значење за секое семејство Пакет Содржина : 2 ролни од 11" x 50' (28cm x 15 милиони) вакуум запечатени џеб.

Главните карактеристики

Избор на клиент