.

.

Strugglejewelry Џо Бајден 2021 Предизвик Монета 46th Претседателот на сад Злато Позлатен Медал

Strugglejewelry Џо Бајден 2021 Предизвик Монета 46th Претседателот на сад Злато Позлатен Медал

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

➤Димензија : 1.57 инчи(40mm) дијаметар 0.12 инчи(3мм) дебела.Нашите златник е добро заштитени од хард-пластични заштитни случај. ➤Направен од висок квалитет на железо легури материјал, со голема сила, носат-отпорни, анти- ' рѓа, издржливи. ➤Двострано дизајн, слики претставуваат предната и задната страни. ➤Тоа е целосна на спомен значење и се одличен подарок за оние кои се љубители на собирање монети. ➤Вистински Американски и внимателен подарок за вас и вашите пријатели и семејства.Покажете ја вашата непоколеблива поддршка за нашите 46th претседател со оваа златник.

Главните карактеристики

Избор на клиент