.

.

SANGHAI Мали Животни Криенка Анти-Џвакање Керамички Куќа Deodorant,за Мини Животни Gerbils Chinchillas Хрчак Глувци Стаорец Подарок домашно Милениче

SANGHAI Мали Животни Криенка Анти-Џвакање Керамички Куќа Deodorant,за Мини Животни Gerbils Chinchillas Хрчак

DEN 1058.40

Пристапност
Во достапна форма

Направи на безбеден анти-џвакање керамички материјал, лесно да се чисти и deodorant.Намалување на телесната температура на домашни миленици во жешките летни, се крие места и места за одмор мали животни.Симпатична хрчак засолниште е пространа и удобна, погоден за вашиот симпатична миленичиња да спијат, играат, се кријат и чување на храна.Постои потрага дупка за вас да се обрне внимание во секое време.Керамичка хрчак колиба е погоден за мали животни како џуџе хрчаци, глувци, gerbils или други миленици на слична големина.Лесно да се чисти, вие можете безбедно да се измијат со вода, тоа е лесно да се исуши.Направи на безбеден анти-џвакање керамички материјал, лесно да се чисти и deodorant.Намалување на телесната температура на домашни миленици во жешките летни, се крие места и места за одмор мали животни.Симпатична хрчак засолниште е пространа и удобна, погоден за вашиот симпатична миленичиња да спијат, играат, се кријат и чување на храна.Постои потрага дупка за вас да се обрне внимание во секое време.Керамичка хрчак колиба е погоден за мали животни како џуџе хрчаци, глувци, gerbils или други миленици на слична големина.Лесно да се чисти, вие можете безбедно да се измијат со вода, тоа е лесно да се исуши.Карактеристики : Материјал : Керамички Боја : Како на Сликата Големина : Прибл. 13.5x9.2x9.2 см/5.31x3.62x3.62 инчи.

Главните карактеристики

Избор на клиент