.

.

ERSHIYI 6pcs Професионални Нокти Датотеки, двострано Нокти Датотеки и Buffers Маникир Нокти Грижа Алатки за Нокти Фино Брусење Мелење Полирање(100-150)

ERSHIYI 6pcs Професионални Нокти Датотеки, двострано Нокти Датотеки и Buffers Маникир Нокти Грижа Алатки за

DEN 50.40

Пристапност
Во достапна форма

Ги користат нашите нокти датотека алатка постави секогаш кога ќе треба помине салони и diy помине уметност дома.Овие нокти датотеки работат брзо и лесно да помогне да се намали или да се обликува со саканиот облик или должина без да ги оштети ноктите.Добар нокти датотека е еднаков на бројот на пескарење пати на 10 обичен нокти датотеки.Овие нокти датотеки работат брзо за да се намали или обликот на ноктите со саканиот облик или должина.Тие се, исто така, совршен за да се отстранат ноктите гел во вашиот продолжен или лажни ноктите.Професионални нокти датотеки и buffers имаат груба ронки дека може да песок надолу голем гребени во вашиот ноктите, ви помага да добиете лепак надвор и да заштедите пари.Повеќе usages : Нашите нокти датотека може да се мијат со вода, брзо и лесно да се чисти и може да се користи повеќе пати,Овие алатки се погодни за нокти, ноктите, природни нокти, на доградба на акрилни нокти и лажни ноктите.Погоден за нокти салони, ноктите конкуренција, шминка студио или домашна употреба.Не треба да потрошат повеќе пари во салон за убавина.Пакет се Вклучени : 6 компјутери Професионални Нокти Датотеки, Чакал : 100/120 100/180 150/180 180/240, Големина : 17.8 cm*1.7 cm.Материјал : Висок Квалитет Бела Sandpaper,Ink Package се Вклучени : 6 компјутери Професионални Помине Files Color : како picture Grit : 100/120 100/180 150/180 180/240 Size : 17.8 cm*1.7 cm Type Име : Професионални Нокти Датотеки.

Главните карактеристики

Избор на клиент