.

.

Dartwood Активен Бучава-Поништување На Безжични Dartpods+ Точно Безжична Bluetooth Слушалки (Црна)

Dartwood Активен Бучава-Поништување На Безжични Dartpods+ Точно Безжична Bluetooth Слушалки (Црна)

DEN 959.76

Пристапност
Во достапна форма

БУЧАВА-ПОНИШТУВАЊЕ на СЛУШАЛКИ - Се свежи, јасни аудио и кажано - без било бучавата во позадина.ДОЛГО СЛУШАЊЕ - Слушајте нонстоп до 6 ЧАСА на едно полнење со Dartwood безжична earbuds.БРЗО ПОЛНЕЊЕ - Спакувани со моќни батерии, подготвени за брзо полнење.HI-FI АУДИО - најдоцна во аудио технологија значи вие ги слушате вашите омилени песни, како никогаш досега.ЛЕСНО СПАРУВАЊЕ - Bluetooth-от - еднаш спарени успешно, едноставно поврзете се со отворање на полнење случај.На Активен Бучава-Поништување на Безжични Dartpods+ најновите висок квалитет на репродукција на звук аудио дава нечујни бучава и нарушување и рамни фреквенција одговор на човечките уши за совршен квалитет на звукот искуство.Овие вистински безжична bluetooth слушалки се пофали високо ефикасни активен бучава поништување на која ти овозможува да се слушне и да се зборува кристално јасно, без бучавата во позадина.Со 6 час нонстоп изведба капацитет за вашата долга прошетка, долг разговор, или едноставно игра вашиот омилен метеж.Тие се полни со моќни батерии кои можат да полните до 50% за само 20 минути.Тие се лесно да се спарите со вашиот уред.Откако спарени, на earbuds ќе се поврзете на вашиот уред автоматски кога отворање на полнење случај.

Главните карактеристики

Избор на клиент