.

.

ShiSyan Туш Организатор Чување 2-Полица Бела Над Машина за Перење Складирање Рек Комунални Метал Бања Простор Saver Компатибилен со Перална Тоалет Компатибилен со Кујна

ShiSyan Туш Организатор Чување 2-Полица Бела Над Машина за Перење Складирање Рек Комунални Метал Бања Простор

DEN 549.60

Пристапност
Во достапна форма

Ова е издржлива и уште единица за складирање тесен дизајн Компатибилен со области или простории каде просторот е прашање.Големина : 70 x 45 x 150cm.Оваа Бања Простор Saver обезбедува додаде бања простор за складирање во едноставен, но елегантен стил.Оваа Бања Простор Saver е прилагодлива полица помогне да се обезбеди доволно количина на додадена бања простор за складирање без додаден нередот.Товарот & Мултифункционален : 2-Слој дизајн, кој секој може да собере до 100kg.Така Ќе имате доволно простор Компатибилен со организирање на потребните елементи, како пешкири, детергент и повеќе.Имаме стока безбедносни услуги.Ако производот што сте го добиле има проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние може да ви обезбеди со враќање на услугата.Големина : 70 x 45 x 150cm| во Боја : White It е лесно да се собраа во минути.Материјал : јаглероден steel Tube дијаметар : 25mm Size : 70 x 45 x 150cm Surface третман : Dusting Color : White Suitable Компатибилен со машини за перење со широчина од помалку од 64cm.Внимание Ве Молам : 1. Разумен грешка е нормална последица на различни мерни методи и вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни агли на снимање и светлосни ефекти.2.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Имаме стока безбедносни услуги.Ако производот што сте го добиле има проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние може да ви обезбеди со враќање на услугата.

Главните карактеристики

Избор на клиент