.

.

Телескопски Автомобил Перење Жанила Четка со Алуминиумска Легура Долго се Справи со Прилагодливи Автомобил Чистење Материјали, Прилагодливи Автомобил Мие Нула Б?

Телескопски Автомобил Перење Жанила Четка со Алуминиумска Легура Долго се Справи со Прилагодливи Автомобил Чистење

DEN 297.84

Пристапност
Во достапна форма

Дршката на жанила автомобил перење четка усвојува телескопски дизајн, и дршката може рачно да бидат прилагодени за контрола на должина за да ги задоволат вашите различни чистење потреби.Вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлина effect2.На четка главата е мека и ќе не нула автомобил.Автомобилот перење четка е направен од висок квалитет на алуминиум легура и жанила материјал, четка род не е лесно да се скрши.Дршката на жанила автомобил перење четка усвојува телескопски дизајн.Ве молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на рачно мерење Опис : Материјал : Алуминиум легура, chenille Size : Четка главата големина : 20*20cm Mop род големина : како shown Include : 1 x Автомобил Перење Жанила Mopor1 x Четка Главата.

Главните карактеристики

Избор на клиент