.

.

Hepix Планина Случај Компатибилен со iPhone 13 Мини Случај 5.4 инчен Clear 2021 Зајдисонце, Планините iPhone 13 Мини Случај за Жени, Девојки, TPU 13 Мини Телефон Случај Маска, Случај за

Hepix Планина Случај Компатибилен со iPhone 13 Мини Случај 5.4 инчен Clear 2021 Зајдисонце, Планините iPhone

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

【САМО КОМПАТИБИЛНИ СО IPHONE 13 мини】Зајдисонце планина i Phone 13 мини Случај Телефон 13 мини случај за планините i Phone случај, i Phone 13 мини случај.Компатибилен со i Phone 13 мини, Случај наменета за i Phone 13 мини 5.4 инчен; Посилна заштита од ненадејни и намалувањето и отпорен на гребење; Целосна тело за заштита; Уникатна шума планините шема дизајн.Далечни од градовите. 【ТЕНОК И СОВРШЕНО се ВКЛОПУВА IPHONE 13 мини СЛУЧАЈ】Направен од јасно TPU материјал, што го прави планините печати жив и шарени; Анти-нула/лизга и анти дамка; Кожа-friendly се чувствуваат со одлична контрола. 【НУДИ ОРИГИНАЛНИ КЛИКНЕТЕ ОДГОВОР Тенок одговара дизајн држи апликација и отстранување напор; Чувствителни на допир се направи секој кликнете многу пријатно и удобно. 【БЕЗЖИЧНИ ПОЛНЕЊЕ ПОДДРШКА ЗАЈДИСОНЦЕ ПЛАНИНА IPHONE 13 мини СЛУЧАЈ】Овозможува да ја полните директно на полнењето на уредот без постојано отстранување на вашиот Телефон; Лесно да пристапите до сите контроли, карактеристики и пристаништа. 【ГАРАНЦИЈА за КВАЛИТЕТ ЗА IPHONE 13 мини СЛУЧАЈ ПЛАНИНИТЕ】 100% задоволство е нашата амбиција, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво ако има било какви прашања и ние да го поправи вашиот проблем во рок од 24 часа.Hepix Полно работно Тело Случај за i Phone 13 мини, за i Phone 13 мини Случај (5.4 инчен) Материјал : tpu material Features : Живописни планини и шуми, Домот, функционални, и шарени.Целосно компатибилен со безжичните полначи.Ние сме посветени да се донесе нашите клиенти големо искуство со секој производ.За разлика од другите, hepix случај се јасни tpu материјал и дава дополнителна заштита на вашиот телефон 13 мини.Случајот нуди одлични шок апсорпција со вонредни изглед.

Главните карактеристики

Избор на клиент