.

.

ColourLife Водоотпорен Платно Перење Забавува Кошница Ѕвезди со Симпатична Лама Свитлива Играчка Облека Складирање Организатор Кантите со Рачки

ColourLife Водоотпорен Платно Перење Забавува Кошница Ѕвезди со Симпатична Лама Свитлива Играчка Облека Складирање

DEN 1564.80

Пристапност
Во достапна форма

✿ Големина:17.3 во Висина x 16.5 во Дијаметар, 44 х 42 см. ✿ Материјал : Полиестер и Оксфорд ткаенина + Водоотпорен ЈП Слој+ две силни рачки, што е лесен и здрав за долгорочна употреба. ✿ Карактеристики : Количка за Перење Торба може да се постави било каде и лесно продавница кога не е во употреба, голем капацитет, заштеда на простор. ✿ Повеќе Функции : Мулти-цел складирање кошница е совршен за деца колекција играчки, облека, бебе бебе соба кутии, пелени, долна облека чорапи градник за складирање и др., чувајте го домот чист и уреден. ✿Практичен Подарок : Симпатична и персоналните дизајн е лесно да одговара на вашиот дом, додека, исто така, додавање функционалност.Перење Забавува Кошница Големина : 17.3 во (H) x 16.5 во (D) Материјал : Полиестер и Оксфорд ткаенина + Водоотпорен ЈП Слој Карактеристики : Drawstring затворање за прашина-доказ.Две силни рачки дизајн, флексибилен и лесен.Тоа е полесно да се носат до & долу по скалите.Расклопна Перење бин да може брзо да се здипли стан, па можете да ги сместите каде што сакате.Совршена големина за расадник перење кошница, играчка кошница, или кујнски крпи.Перење совети : Ги чисти само, не користете абразивни почиста.Нема машина за перење, тоа ќе ја оштети водоотпорен слој.Answer : ___________________________ NOTE : перење забавува доаѓа со компресија пакување што може да резултира во стуткани во долги транзит.Ве молиме не грижете се, тоа ќе се опорави по одреден временски период на користење. 【ПО -ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА 】Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во секое време, така што ќе може да се подобри и да им понуди производи за да можете подобро.

Главните карактеристики

Избор на клиент