.

.

G. L. Huyett Сплит Јака, Dbl 2-1/16x1-1/4x1/2СВ.КИРИЛ и методиј (Пакет од 5)

G. L. Huyett Сплит Јака, Dbl 2-1/16x1-1/4x1/2СВ.КИРИЛ и методиј (Пакет од 5)

DEN 5472.48

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Ширина : 1/2".Димензија Тип : Инч.Број на Парчиња : 2. Надвор Кол. : 2.0545".Сплит Јака,Dbl 2-1/16"x1-1/4"x1/2"SSZoro # : G9150149 Mfr # : SC2-1250-SSMaterial : Нерѓосувачки Steel Width : 1/2"Димензија Тип : Inch Number на Парчиња : 2 Outside Кол. : 2.0545".

Главните карактеристики

Избор на клиент