.

.

Restokki Складирање Сад Накит Кутија 21 Мрежи Мали Објекти за Складирање Кутија Пластична Јасно Пластика Организатор Кутија за Прстени, Обетки Монистра

Restokki Складирање Сад Накит Кутија 21 Мрежи Мали Објекти за Складирање Кутија Пластична Јасно Пластика Организатор

DEN 407.76

Пристапност
Во достапна форма

Материјал - мали објекти за складирање кутија се направени од издржлив PP пластика, без мирис, не-токсични, здрав и не е лесно да се скрши.Карактеристика - На јасно пластика организатор кутија може да биде затворен и запечатен добро и ќе не преливник, со капак може да се задржи накит заштитени и слободни од прашина и нечистотија.Голем Капацитет - На јасно пластика организатор кутија содржи 21 мрежи, кои може да се сместат мали предмети во правилен и соодветен начин, уредни и чисти.Лесен за Употреба - На јасно пластика организатор кутија може да се отвори одделно, јасно може да се види на предмети внатре, лесно да се земе предмети.Широк Апликација - јасно пластика организатор кутија може да се сместат мали предмети како обетки, прстени, ѓердани, конци, монистра, риба куки, таблети, нокти, навртки, завртки, итн.Спецификација : Предмет Тип : Пластични Накит Организатор на Производот Материјал : ПП Пластични Производ Големина : Прибл. 21.5 x 12 x 2cm / 8.5 x 4.7 x 0.8 во Една Мрежа Големина : Прибл. 3.3 x 3 x 2cm / 1.3 x x 1.2 0.8 во Тежина : Околу.200g / 7.1 оз Пакет Листата : 2 x Пластичен Накит Организаторот .

Главните карактеристики

Избор на клиент