.

.

Anantam Домови Нерѓосувачки Челик Храна Контејнер Бенто Складирање Ручек Кутија, 3 во 1 За Деца & Возрасни (Црвена и Светло Розова)

Anantam Домови Нерѓосувачки Челик Храна Контејнер Бенто Складирање Ручек Кутија, 3 во 1 За Деца & Возрасни (Црвена

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

Најдобрите Во изборот : Нашите производи е секогаш најдобро во изборот како што обезбеди стек-во можност простор за складирање на вашиот ручек/ храна како салата, сендвич, леб и сл.Мулти-боја : Ова ручек кутија е обложен со повеќе боја боени кои ќе го подобрат изгледот и го прави уникатен производ од другите.Димензии : 7 L x 3.5 H x 4.5 W Инчи.Грижа Инструкции : се Чисти, измијте го со крпа и вода.Не се чисти со остри и метални производи.anantam носи овој мулти-боја и мулти-слој ручек кутија за вас и вашето семејство.Овој ручек кутија е направен за вас и вашите деца.Материјал што се Користи : Овој мулти-боја ручек кутија е направен од нерѓосувачки челик со боени од надвор.Нивоа box : Ова ручек кутија е 3 во 1, каде што можете лесно да ги зачувате вашите храна безбедно.Најдобар квалитет : anantam никогаш не се работи со низок квалитет на производи, особено кога нејзиното за секојдневна употреба производи.Ние секогаш гледаме напред за долгорочни односи и бенефиции.

Главните карактеристики

Избор на клиент