.

.

Брендирани Записи Њу Џерси Непријателските Патриот ПВЦ Печ Шапка Рамен возач на камион - Една Големина Одговара на Сите

Брендирани Записи Њу Џерси Непријателските Патриот ПВЦ Печ Шапка Рамен возач на камион - Една Големина Одговара

DEN 838.80

Пристапност
Во достапна форма

Пвц,Mesh.Предвремени затворање.Првиот од нашите Непријателските Серија!.Крајно ограничени работи со единствена гума печ што се издвојува со смели бои и текстура!.Twill / Поли Мрежа.Станот бил со појавување на пластични snap.Стакло е под страна натпревари боја на шапката.Ние ги користиме 6/7 оз.полно зрно кожа да го издржат сите области елементи.Зошто?Полно Зрно е со врвен квалитет кожа на располагање, и векови да каже приказна со текот на времето.Ние ја прими кожа во својата природна состојба; тоа е розова, речиси бела боја.За нашите гума печ дизајн капи, ние ги користиме уникатни гума печ што се издвојува со смели бои и текстура!Овие капи се направени со иста страст како нашата кожа печ капи за да се издржат сите области елементи.

Главните карактеристики

Избор на клиент