.

.

Црна Кањонот Крв Портокал & Јасмин Миризливи Argan Масло Коса Шампон, клима уред и Спреј во Косата Масло Третман

Црна Кањонот Крв Портокал & Јасмин Миризливи Argan Масло Коса Шампон, клима уред и Спреј во Косата Масло Третман

DEN 2145.60

Пристапност
Во достапна форма

Мирис : Крв Портокал & Јасмин (Крв Портокал, Пенливо Грејпфрут, Бергамот, и Праска со Јасмин, Портокалова Боја, Magnolia, Орхидеи, Freesia и Лили од Долина).Црна Кањонот Шампон и средство за смекнување на косата, додава сјај и хидратација на косата.Додадете екстра хидратација со нашите спреј во коса масло.Достапни во 1000 мирис опции. 16 Оз Шампон, 16 Оз Клима Уред, 1 Мл Коса Масло.Мирис : Крв Портокал & Јасмин (Крв Портокал, Пенливо Грејпфрут, Бергамот, и Праска со Јасмин, Портокалова Боја, Magnolia, Орхидеи, Freesia и Лили од Долина).

Главните карактеристики

Избор на клиент