.

.

Harilla 6 Здрав Метал Капа Носителот Шупливи Надвор Перика Стил Сушење Fedora - 22cm

Harilla 6 Здрав Метал Капа Носителот Шупливи Надвор Перика Стил Сушење Fedora - 22cm

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

Издлабени-out дизајн, совршено за перики воздух за сушење после миење или шапка прикажување.Балон во облик на врвот им помага на вашиот капи и перики го задржи својот облик кога не е во употреба.Направен од тешки метали со силна градба, трајни и здрав.Материјал : Метал Со Дијаметар : Прибл. 16cm/6.30 инчен Висина : 22cm/8.66 инчен 27.5 cm/10.83 инчен 32cm/12.60 инч.Криви метал пол и круг база помогне да се задржи ова стојат исправено и стабилна.

Главните карактеристики

Избор на клиент