.

.

AUSOUNDS О-Фреквенција АНГ - Безжични Earbuds со Активен Бучава Откажување за iOS и Андроид Телефон, Bluetooth 5.0 со Двојна Mics, IPX4 Водоотпорен & Пот Отпорни за Работа Надвор, Трчање

AUSOUNDS О-Фреквенција АНГ - Безжични Earbuds со Активен Бучава Откажување за iOS и Андроид Телефон, Bluetooth

DEN 1318.80

Пристапност
Во достапна форма

АУ-Фреквенција АНГ вистински безжична earbuds се изведуваше со уникатно tuned АУ КАТ+СТП возачи кои обезбедуваат премиум аудио за секојдневна употреба.Сме слушале музика креаторите низ целата земја да сфатат колку е важно да се создаде за да одат на јавни места, па ние конструиран за оваа слушалка со активен бучава отказ така може да се изолира без да се загрозат вашиот музиката.1 и Двоен Mics.Со намалување на шумот на 25db, може да се изолира без да се загрозат вашиот музиката.ДИЗАЈН за ГОЛЕМИ УШИТЕ - На сферични изглед дизајниран да се вклопуваат во ГОЛЕМИ уши, за да се осигура дека слушалки не се премногу мал за да предизвика нестабилност или лесно да падне.SOUNDPROOF ПОНИШТУВАЊЕ БУЧАВА - Неспоредлив аудио квалитет со АНГ вклучено или исклучено, на намалување на шумот на -22db.Удобно силикони уво совети за да се создаде совршена печат за врвно аудио и фирма одговара за зафатен дена на улица или наутро скокање пред студиото.Знаевме дека јасно телефонски повици ќе биде потребно за некој што е на нивниот метежот, така што се додава намалување на шумот за кристално јасна повици за да се обезбеди да се добие најдобар глас-квалитет. 10мм АУ КАТ+СТП Говорникот Возачот за висока резолуција премиум звук и фреквентен опсег на 20 Hz-20k Hz.5 часа на батеријата и брза 2 час полнење случај со вкупно траење на батеријата од 20 часа, 7 часа разговор и дополнителни 13 часа со полнење случај.1 ќе се дојде до 420 kbps за супериорен конекција и квалитет на звукот.Глас Асистент технологија на располагање со допир контроли за "Siri" или "Ок, Google".Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Со Bluetooth 5.Притиснете и Задржете 2s на двете пупки за да го активирате АНГ.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Целосно компатибилен со i Phone, i Pad, Mac, Samsung Телефони, LG Телефони, Google Пиксели, One Plus, лап-топ компјутери и etcs. 20 ЧАСА ПОЛНЕЊЕ И да си ОДАТ - Брзо полнење на 15 минути за 1.Нашите Soundproof отстранување на бучава дизајн обезбедува околните звуци се заробени и го елиминираше за да се овозможи музички творци да патува и да се создаде кога, каде, без прекин.

Главните карактеристики

Избор на клиент