.

.

1 Компјутер од Кожа Дупка Перфоратор Рака Удирање Машина Manual Притиснете Перфоратор Удар Алатки

1 Компјутер од Кожа Дупка Перфоратор Рака Удирање Машина Manual Притиснете Перфоратор Удар Алатки

DEN 5279.52

Пристапност
Во достапна форма

Заби Рек Ширина : 22mm.Умре Дупка со Дијаметар : 11mm (М12 завртка тема).Вежба Чак Стегање Опсег : 1.5-13mm.Макс Машина Притисок (downforce) : Помалку или Еднакво на 160 Kg.Параметри : Заби Рек Ширина : 22mm Умре Дупка со Дијаметар : 11mm (М12 завртка нишка) Дното Плоча Голема Тркалезна Дупка со Дијаметар од (хранење дупка) : 27mm Вежба Чак Стегање Опсег : 1.5-13mm Max Машина Притисок (downforce) : Помалку или Еднакво на 160 Kg Нето Тежина : 6 Kg.

Главните карактеристики

Избор на клиент