.

.

Дејтонскиот Аудио DAEX25CT-4 Монета Тип 25mm Exciter 10W 4 Ohm

Дејтонскиот Аудио DAEX25CT-4 Монета Тип 25mm Exciter 10W 4 Ohm

DEN 355.44

Пристапност
Во достапна форма

Мала големина, само под 2" дијаметар, за 9/16" висока.Пред се применува 3 M™ VHB™ лепило за брз, трајни производи за инсталација.Ретки земни neodymium моторни и комерцијален глас серпентина. 4-ohm отпорност за употреба со мали, Класа D засилувачи. 1" глас серпентина за 10 watt RMS моќност ракување.Земете вашиот производ или проект за да на следното ниво претворајќи го во еден говорник!На DAEX25 CT-4 е дизајниран од страна на Дејтонскиот Аудио со 1 говорен серпентина за 10 watt RMS моќност ракување, за повеќе излез од повеќето други монета-тип exciters.

Главните карактеристики

Избор на клиент