.

.

QFFL Селски Метал Стаклена Полица, Лебдејќи Shelving со Крпа Бар и Парапет, Еден Слој Туш Полици, за Бања Кујна, Балкон

QFFL Селски Метал Стаклена Полица, Лебдејќи Shelving со Крпа Бар и Парапет, Еден Слој Туш Полици, за Бања Кујна,

DEN 1459.20

Пристапност
Во достапна форма

●【Анти- ' рѓа】стаклена полица заградата е изградена на тешки-должност тип 304 премија одделение rustproof нерѓосувачки челик, заштита од корозија & рѓа, погоден за влажни средини, како што се бања и кујна. ●【Да зачувате Простор】Сопственик на полицата може да ги зачувате вашите toiletries добро, и крпа бар дизајн е погодно за да суви крпи, што е многу блиско. ●【Дизајн】Круг рабови и агли даде модерен дизајн и го прави безбедни за секого.Тоа е Цврст структура и пруги ќе ги штити вашите предмети. ●【Лесно да се Инсталира на Ѕидот】доаѓа со додатоци за монтирање, треба да се инсталира на ѕидот, drilled да се инсталира, стабилна и без тресење. ●【Разноврсна Употреба】Идеален за употреба во Бања,Тоалет,Тоалети.Голема големина дизајн, кој заштедува многу простор на вашиот дом. -Едноставен дизајн, елегантен стил.Совршен за користење во било која сала на домот - се обиде ова во вашата бања, кујна, провизии, занает просторија, гаража и повеќе.-Лебдечки стаклени полици ќе им даде на вашиот соба свежа, чиста изглед. -Со парапет да се спречи предмети од паѓање-Задебелена калено стакло, здрав и издржлив, безбеден и стабилен-Крпа бар дизајн, лесно да се стави крпи-Мазни страни за да се спречи knocks Specification : Име : стакло shelf Surface технологија : полирање, electroplating Material : нерѓосувачки челик, цинк легура, калено glass Installation метод : удар-Големина : 60*12*11cm/24*5*4inch-поле на примена : бања/кујна/балкон, итн.-Карактеристики : анти- ' рѓа, водоотпорен, силна товарот-Пакет содржина : стаклена полица, монтажа додатоци(не вклучувајќи и други работи) -Драги купувачот, поради светлосни ефекти, осветленост на дисплејот, прирачник за мерење и други фактори, боја и големина помеѓу фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!.

Главните карактеристики

Name:
glass shelf
Surface technology:
polishing, electroplating
Material:
stainless steel, zinc alloy, tempered glass
Installation method:
punch
:
--Size
:
--Scope of application
:
--Features
:
--Package content
:
--Dear buyer, due to lighting effects, display brightness, manual measurement and other factors, the color and size between the photo and the actual item may be slightly different. I sincerely hope that you can understand! Thank you!
Избор на клиент