.

.

iLuane Smart Поплава светилка, RGB Кат Светлина Компатибилен со Алекса СТАН Controll, Google Асистент, 16 Милиони Бои се Менува, 9 Музика Ритми, На 10 Сцена, DIY Дизајн Понуда за Спална

iLuane Smart Поплава светилка, RGB Кат Светлина Компатибилен со Алекса СТАН Controll, Google Асистент, 16 Милиони

DEN 1439.76

Пристапност
Во достапна форма

1 X Агол Подот Светилка.Динамичен.Влезен Напон : 100-240 VAC.Приклучок во светилка адаптер и моќ/исклучување 3 пати додека не е трепка брзо.Answer : ___________________________ Note : рутер мора да биде 2,4 GHz.Answer : ___________________________ Note : рутер мора да биде 2,4 GHz. (Пол 2,3 се меѓусебно)Како што е прикажано во детали на сликата, направи три пластични дел приклучок во алуминиумска цевка.Приклучок во светилка адаптер и моќ/исклучување 3 пати додека не е трепка брзо. 1 X Далечински Контролер.Во [Smart живот] или [Tuya Smart] стан, на врвот агол на Уредот екран, Кликнете на "+" Изберете осветлување потоа притиснете го копчето "Следен Чекор" или да додадете опција pop-up на екранот.Инсталирате, со цел од светилка поле 1 да 2,3,4.Во "Тајмер", модул, можете да дизајн вашиот еден ден или една недела план, како што се автоматско "wake-up" на 7 наутро и "добро вечер" на 11pm во вечерните часови автоматски.Ѕвездена.Фрекфенција : 50/60 HZ. (Пол 2,3 се меѓусебно).Инсталирате, со цел од светилка поле 1 да 2,3,4.Регистрирај сметка на вашиот [Smart живот] или [Tuya Smart] стан. 1 X Агол Кат Lamp1 X Далечински Controller1 X Моќ Adapter1 X Производ Прирачник.Се нагоре. 1 X Адаптер. 【Smart Глас Разноврсна Осветлување】Со 16 милиони бои се менува од Алекса СТАН контрола, можете да ја прилагодите јасноста на боите од 1% до 100% , како и на брзина и чувствителност корекција.【Лесна Инсталација】Smart corner подот светилка е лесно да се инсталира и да функционира без никакви алатки.30 inch Working Температура : -20℃~+45℃.DIY Производ Должина.10 Сцена можат да ги задоволат вашите потреби без разлика на партии, игри, гледање филмови, кои датираат или само релаксирачки.

Главните карактеристики

Избор на клиент