.

.

Caen 25.2 V 3000mAh 75.6 Пот Нови Замена на Батеријата за Dyson V10 Животинско V10 Циклон V10 Апсолутна V10 Motorhead Меки SV12 N009 Cordless Стап Правосмукалка Литиум-јонска Батерија

Caen 25.2 V 3000mAh 75.6 Пот Нови Замена на Батеријата за Dyson V10 Животинско V10 Циклон V10 Апсолутна V10

DEN 1055.76

Пристапност
Во достапна форма

Спецификации : Модел : Dyson V10 Батерија Тип : Li-ion Напон : 25.2 V Капацитет : 75.6 ПОТ 3000 MAH Вистински капацитет и-класа Li-ion клетки да се обезбеди можноста да ја добиете вашата целата домашна е завршена работа.Компатибилен Дел Броеви : 969350-02 969042-01. Компатибилни Модели : Dyson Циклон V10 Животинско Лесни, Dyson Циклон V10 Животинско Про, Dyson Циклон V10 Апсолутна, Dyson Циклон V10 Motorhead, Dyson Циклон V10 Меки.Држачи за Заштита : Вграден во повеќе коло заштита (над-полнење, кратки-коло, висока температура, и во текот тековната заштита) и оган-отпорни изградба, безбедност за употреба.Пакет се Вклучени : 1*3000 MAH Замена на батеријата за V10, на 30 дена за враќање на пари и 1 година на квалитетот на услугите, било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.pecifications : Модел : Dyson V10 Батерија Тип : Li-ion Напон : 25.2 V Капацитет : 75.6 ПОТ 3000 MAH Вистински капацитет и-класа Li-ion клетки да се обезбеди можноста да ја добиете вашата целата домови работа.

Главните карактеристики

Избор на клиент