.

.

PULABO Вокал Движење Декоративни Washi Маскирање Лента Декоративни рачен Лента Налепници Практични Креативни

PULABO Вокал Движење Декоративни Washi Маскирање Лента Декоративни рачен Лента Налепници Практични Креативни

DEN 93.84

Пристапност
Во достапна форма

Ширина : 2.5 cm.Дебелина : 4. Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Должина : 7m.Ние ги почитуваме и да се негува секој клиент, ако имате било какви прашања дали пред или по нарачка, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ги направи сите разумни напори за снабдување со услуги што ги задоволуваат вашите потреби и барања.Ширина : 2.5 cm Thickness : 4 Please да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.

Главните карактеристики

Избор на клиент