.

.

FCYIXIA Цвеќиња Роденден Фото Backdrops Винил Крпа Позадина за Свадба Љубители Деца Фотографија Реквизити (Боја : C, Големина : 150cmX100cm)

FCYIXIA Цвеќиња Роденден Фото Backdrops Винил Крпа Позадина за Свадба Љубители Деца Фотографија Реквизити (Боја

DEN 4450.32

Пристапност
Во достапна форма

Едно парче позадина.Компјутер за печатење.Лесен и издржливи;.Лесно да се откажам директно или природно.Разноврсна позадина и уметнички дела.Спецификација : Материјал : винил cloth Packing : foldedsize : 0.6 X0.4m (за 2 X1.3ft) (ширина x висина)0.9 X0.6m (за 3 X2ft) (ширина x висина)1.25 X0.8m (за 4 X2.6ft) (ширина x висина)1.5 X1m (за 5 X3ft) (ширина x висина)2.2x1.5m (за 7x5ft) (ширина x висина)2.7 X1.8m (околу 8.8 X6ft) (ширина x висина)3 X2m (за 10 X6.5ft) (ширина x висина)3.6 X2.4m (за 12 X8ft) (ширина x висина)тема : Едно парче background Computer printing Lightweight и издржливи;Лесно да се откажам директно или природно.Разноврсна позадина и уметнички дела.Известување : Поради бојата состојба на секој монитор, боја помеѓу актуелната производ и сликата се прикажува во листата може да биде малку поинаков.Пакет се Вклучени : 1x фотографски платно (не вклучувајќи штанд).

Главните карактеристики

Material:
vinyl cloth
Packing:
folded
0.6X0.4m (about 2X1.3ft) (width x height) :
0.9X0.6m (about 3X2ft) (width x height) :
1.25X0.8m (about 4X2.6ft) (width x height) :
1.5X1m (about 5X3ft) (width x height) :
2.2x1.5m (about 7x5ft) (width x height) :
2.7X1.8m (about 8.8X6ft) (width x height) :
3X2m (about 10X6.5ft) (width x height) :
3.6X2.4m (about 12X8ft) (width x height) :
feature:
One-piece background :
Computer printing :
Lightweight and durable; :
Easy to hang up directly or naturally. :
Versatile background and artwork. :
Notice:
Due to the color condition of each computer monitor, the color between the actual product and the image shown in the list may be slightly different. :
Package Included:
1x photographic cloth (not including stand) :
Избор на клиент