.

.

Artsxw Двојно Din Автомобил Стерео 9 HD Автомобил MP5 Играч Допир Мултимедијални за Ford Mondeo 4 2010-2014 Поддршка Огледало Линк/Воланот Контрола/WiFi/FM/Dual USB Копија Камера (Боја : V3 1G+

Artsxw Двојно Din Автомобил Стерео 9 HD Автомобил MP5 Играч Допир Мултимедијални за Ford Mondeo 4 2010-2014

DEN 2037.60

Пристапност
Во достапна форма

таа поддржува оригинални автомобил воланот копчето за учење на функцијата, за преку тоа да можат да го контролираат функциите што ви треба со воланот。.Исто така можете да уживате побрзо да работи со 8-Core ПРОЦЕСОР за даунлоадирање на повеќе омилени Апликации да се добие побогат автомобил искуство.Hands-free Објект За Вашиот Мобилен Телефон : Hands-free повик со Bluetooth (поддржува Apple iphone / Андроид smartphones).Останете се фокусира на патот направи да се чувствувате повеќе среќен.Применливи Модели : За Ford Mondeo 4 2010-2014 Specifications:Систем : Android 10.0 големина на Екран : 9 inch Screen Резолуција : 1280 X720&1280 X600 Power излез : 4*45 WWork Температура : -40℃-80℃Воланот контролна функција : Support Bluetooth Верзија : Support Radio Бенд : FM/RDSVideo Излез : Support Maps : Вграден-во offline maps WIFI : Support USB : Двоен USB interface Support Огледало-Link Audio формат : МАЈМУН/FLAC/WAV/MP3/WMA etc Video формат : MKV/RMVB/AVI/MP4/MDV etc Picture формат : PNG/JPEG/JPG/GIF/WBMP/БНП etc Driving рекордер : Можете да изберете рекордер, и автомобилот има playback Product се вклучени : Frame Machine(cift)Назад Camera Power Cable USB cable GPs modulecanbus Instruction прирачник.Поддршка на Apple Car Play и Андроид Авто:Можете да го користите вашиот Телефони додека возите во попаметни & безбеден начин.Bluetooth & FM Функција:автомобил играч вграден во новиот bluetooth систем за безжично аудио стриминг, стабилни ,вграден микрофон за слободни раце повик,Bluetooth музички емитува,автоматски се чита и да се вчита вашиот телефон книга,лесно да земете телефонски повик и да ви побезбедно возење.За да бидете сигурни дека на објектот се вклопува во вашиот автомобил, ве молиме проверете форма и димензии на централната конзола или на оригиналниот е радио за автомобил на вашиот возила која е иста како и описот во нашата понуда пред купување.Висок квалитет на FM радио со автоматско канал за пребарување。.

Главните карактеристики

Избор на клиент