.

.

Опрема Мотор, Добра StaBe Големи Намалување на Односот на Gearmotor Добра Издржливост за Прикажување Застане за Електрична Завеси(12V90 се Претвори)

Опрема Мотор, Добра StaBe Големи Намалување на Односот на Gearmotor Добра Издржливост за Прикажување Застане

DEN 2047.20

Пристапност
Во достапна форма

Достапни во четиринаесет стилови за избор.Широко се користи во екранот стои, вендинг машини, електрични завеси, занаети, роботи, електрични играчки, итн.Големата обработка на моторот може да обезбеди стабилни перформанси.Високо квалитетен материјал може да бидете сигурни дека на издржливост и стабилност на производот.Производот се постигнува мал волумен и голема torsion низ голем намалување на соодносот.

Главните карактеристики

Избор на клиент