.

.

MOXOTEK iPad 10.2 & 10.5 Случај за Деца, iPad 9/8/7 Генерација 10.2 инчен 2021 2019 2020 Деца Случај, Трајни Shockproof се Справи со Стојат Заштитна Маска за iPad Воздух 3-та Генерација/Pro 10.5 инчен, ?

MOXOTEK iPad 10.2 & 10.5 Случај за Деца, iPad 9/8/7 Генерација 10.2 инчен 2021 2019 2020 Деца Случај, Трајни

DEN 335.52

Пристапност
Во достапна форма

【КОМПАТИБИЛНИ МОДЕЛИ】 Наменети за i Pad 8 Генерација 10.2-инчен 2020 година (Модел : A2270 A2428 A2429 A2430), i Pad 9-та Генерација 10.2-инчен 2021(Модел : A2602 A2603 A2604 A2605), i Pad 7 Генерација 10.2-инчен 2019 (Модел : A2197 A2198 A2200), i Pad Воздух 3 10.5-инчен 2019 (Модел : A2152 A2123 A2153 A2154), i Pad Про 10.5-инчен 2017 (Модел : A1701 A1709 A1852). 【Shockproof】 Направен од лесен,трајни,дете-безбедно,влијание-отпорни ЕВА пена,обезбедува заштита од удари и капки. 【Изградена-во Мирување и да се Справи】 Изградена-во количка kickstands може да застане на вашиот ipad за hands-free хоризонтална агол на гледање или пишување позиција.не се лизга се справи со е дизајниран да биде лесен за двете деца и aldults да се носат. 【Прецизни Отвори】 Прецизни cut-испис за копчиња, пристаништа,звучници и камери,лесен пристап до сите функции, без отстранување на случај. 【ДЕЦА' ПРИЈАТЕЛ】 i Pad 10.2 & 10.5 Деца Случај го прави на не-токсични флексибилни и шок-отпорни ева материјал, издржлив пријателски и заштитни случај за деца.

Главните карактеристики

Избор на клиент