.

.

Pubnico бубамара (2) Ручек Кутија , Бенто Кутија Изолирана Ручек Кутии за Обновливи Водоотпорен Ручек Торба Со Предниот Џеб За Статистика Излетничко Планинарење Плажа

Pubnico бубамара (2) Ручек Кутија , Бенто Кутија Изолирана Ручек Кутии за Обновливи Водоотпорен Ручек Торба

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

★【Изолирани И Leakproof】 : Ова Изолирани Мал Ручек Торба Е Направен Од Високо Квалитетни Материјали,Надворешноста Е Направена Од Оксфорд Ткаенина И Ентериерот Е Направен Од Платно И Алуминиумска Фолија.Овој Материјал Делува Како Водоотпорен И Изолационен Материјал, Одржување на Вашиот Храна Топло Или Ладно, За неколку Часа. ★【Уникатен Дизајн】 : Ручек Торба Димензија Е 8.5 × 5 × 8 Инчи (L*W*H); Тежина : 0.33 Фунти.Пространа Ручек Tote Лесно Може Да Се Вклопи Во Сите Грицки, Пијалоци, Сендвичи, Овошје Или Зеленчук. ★【Мулти Функција】 : Ова Ручек Торба Изгледа Мала, Но Со Голем Капацитет.На Унисекс Ручек Пак Не Е Само Погодна За Работа , Но Исто Така И За Активности На Отворено Како Што Се Риболовот, Планинарење, Излети И Повеќе.Можете Да Го Однесе До Канцеларијата, Одат На Ден Патување, Плажа И Вежбање. ★【Перење Барања】 : .Ве Молиме Имајте Предвид Дека Кеси Се Препорачува Да Се Мијат Со Рака, И Не Кајгана. ★【Најдобра Услуга】 : Ако За Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас.Ние Ќе Го Направи Тоа Право Веднаш.

Главните карактеристики

Избор на клиент