.

.

XuetongXT Конфронтирачки 5Pcs/Set М3-M18Steel Скршени Брзина Од Оштетени Завртка Extractor Вежба Малку Водич Поставите Скршени Гром Смена Мултифункционални

XuetongXT Конфронтирачки 5Pcs/Set М3-M18Steel Скршени Брзина Од Оштетени Завртка Extractor Вежба Малку Водич

DEN 2241.60

Пристапност
Во достапна форма

Овие навртки се направени од високо квалитетни црна челик.На шрафовите се третираат, па тие се спротивстави на ' рѓа и корозија.Број на модел : AE11341. Тие се високо сила и нема да се деформира или се скрши под нормална.Агресивните завртка пресврт шема ви овозможува да ги вози брзо и да се заврши вашиот проект ефикасно и брзо.Алатки Дом Хардвер Ноктите, Завртки Сврзувачки Елементи Завртки Обврзувачки Screws Type : Combination DIY Материјали : Металугрија.

Главните карактеристики

Избор на клиент