.

.

Lilibeely Туш Завеси Еко-Пријателски Материјал Бања Завеса Трајни Водоотпорен Дома Бања Завеса Поставува Слатки Шема 66 X 72

Lilibeely Туш Завеси Еко-Пријателски Материјал Бања Завеса Трајни Водоотпорен Дома Бања Завеса Поставува Слатки

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

Стандардна големина-60"(W)x72"(L)/66"(W)x72"(L)/72"(W)x72"(Л) .Погоден за повеќето бања со када.Полиестер Ткаенини : Водоотпорен Материјал погоден за бања Оркестарот;природни доделување на материјал, мазна, лесно да се чисти, машински перат.Опремени со C-облик завеса куки и има 12 дупки кои прстени прикачите.Храбар дигитален графички печати јасно и живот се допаѓа.Животната средина и безбедно за деца,тоа е уште оригинални бои и не исчезнува после миење неколку пати.Оваа шарени туш завеса е совршен за да се декор вашата бања,додадете природата и смешни стил за тоа.Красат вашата бања со уметничка смисла, да ви Даде различни бања чувство.Водоотпорен Дома Бања Завеса Поставува со 12 Куки ★Стандардна големина-66"(W)x72"(L)/72"(W)x72"(Л) .Погоден за повеќето бања со када ★Полиестер Ткаенини : Водоотпорен Материјал погоден за бања Оркестарот;природни доделување на материјал, мазна, лесно да се чисти, машински перат ★Опремени со C-облик завеса куки и има 12 дупки кои прстени прикачите ★Храбар дигитален графички печати јасно и живот се допаѓа.Животната средина и безбедно за деца,тоа е уште оригинални бои и не исчезнува после миење неколку пати ★Овој колоритен туш завеса е совршен за да се декор вашата бања,додадете природата и смешни стил за тоа.Красат вашата бања со уметничка смисла, да ви Даде различни бања чувство. ★Тоа е најдобар избор за да ги красат вашата бања,тоа може да светла добро расположение,исто така, може да му даде на овој објект децата,родители ,пријатели како подарок.

Главните карактеристики

Избор на клиент