.

.

ПРОФЕСИОНАЛНИ ПЕТИ НОКТИТЕ CLIPPER & МАШИНА

ПРОФЕСИОНАЛНИ ПЕТИ НОКТИТЕ CLIPPER & МАШИНА

DEN 143.76

Пристапност
Во достапна форма

100% од нерѓосувачки челик, обезбедува долготрајни најсовремена и може да се sterilized без rusting.Голема прецизност-направена ножеви намали вишокот на кутикулите и hangnails безбедно.Оваа машина е поддржан од страна на животно Задоволство гаранција или вашите пари назад кога производот е купен директно од нас.Clippers се многу подвижни.Целосната вилица глава ги опфаќа поголем cuticle област за побрзо рака заштита и одржување.Долга вилица е многу остри!Карактеристики совршено подреден во средина рака-заврши совети.Производ Должина : Ноктите Машина : 15.5 cm.

Главните карактеристики

Избор на клиент