.

.

Fenteer Кат Squeegee Прашина Wiper Стакло Wiper Бришејќи Sweeper Коса Смена Почиста Четка Метла Wiper - Телескопски Розова

Fenteer Кат Squeegee Прашина Wiper Стакло Wiper Бришејќи Sweeper Коса Смена Почиста Четка Метла Wiper - Телескопски

DEN 2119.20

Пристапност
Во достапна форма

Користете Сценарија : Погоден за дневна соба, кујна, купатило,гаража, дек, надвор windows.Мултифункционален Sweeper : Тоа не само извишува но исто така инциденти!Ефикасно clearn кат површина и лесно да се отстрани нечистотијата и косата.Тоа може да се користи за чистење на домашно милениче кожа, коса, течни и прав.Материјал : Високо-квалитетни PP+TPR+метал материјал, не се плаши од жива вода, лесно да се чисти и лесно складирање.Мулти-цел : исто Така, може да се користи како чистење wiper за прозорец стакло.Кат Squeegee : Со посебен дизајн, подот sweeper е одлична за чистење на бетонски, дрвени предмети, дрво и плочи кат без гребење.Опис : - Мултифункционален Sweeper : Тоа не само извишува но исто така инциденти!Ефикасно clearn кат површина и лесно да се отстрани нечистотијата и косата.Тоа може да се користи за чистење на домашно милениче кожа, коса, течни и прав. - Материјал : Високо-квалитетни PP+TPR+метал материјал, не се плаши од жива вода, лесно да се чисти и лесно складирање. - Кат Squeegee : Со посебен дизајн, подот sweeper е одлична за чистење на бетонски, дрвени предмети, дрво и плочи кат без гребење. - Мулти-цел : исто Така, може да се користи како чистење wiper за прозорец стакло. - Користете Сценарија : Погоден за дневна соба, кујна, купатило,гаража, дек, надвор windows.Спецификација : - Материјал : ПП, TPR,Metal Size Табела : Пинк/Зелена/Сива : Четка Главата Кол.Прибл.32cm/12.60 во; Висина : Околу.78cm/30.71 in Telescopic Сива/Розова : Четка Главата Кол.Прибл.32cm/12.60 во; Висина : Околу.47-78cm/18.50-30.71 inch Package Вклучува : 1 Парче Мултифункционален Метла.

Главните карактеристики

Избор на клиент