.

.

Море Чудовиштето Cthulhu Платно Drawstring Ранец Торба Секојдневен Daypack За Фитнес, Јога Патување Плажа Училиште 30x40cm

Море Чудовиштето Cthulhu Платно Drawstring Ранец Торба Секојдневен Daypack За Фитнес, Јога Патување Плажа Училиште

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

Овој ранец е направен од високо-квалитет на платно, цврсти, трајни, светлина, свитлива, тоа не заземаат простор, а тоа може да се случи со вас, кој е удобен и практичен.Drawstring дизајн : отворање дизајн на drawstring торба, на отворањето метод може да се повече слободно, и тоа е погодно да се отвораат и затвораат.Можете да се грижи за објектите внатре без да се грижиш за губење на предмети.Имаме две големини за вас да се избере : 30×40cm, должина : 15.7 инчи/40 см, ширина : 11.8 инчи/30 см, 35×50cm, должина : 19.7 инчи/50 см,Ширина : 13.8 инчи/35 cm, ве молиме да се измери големината пред купување и да се купи соодветна големина.Моден ранци се погодни за луѓе од сите возрасти, многу погоден за секојдневна употреба, работа, патување, на шопинг, излети, датира, јога, фитнес, итн., на Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, Ден на Мајката, Божиќ, Годишнина, Роденден, било кој празник , совршен подарок за мајка ми, пријателите, семејството или себе си.Оваа големина на податоци е рачно мери под плочка, и грешката е во рок од 2-4cm е нормален феномен.Ако сте го купиле нашите производи и имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се потрудиме да ви помогне да ги реши во рок од 24 часа.Ве молиме да бидат сигурни да се купи.Материјал : Canvas The торба Функција На Овој Модел Е Дека Тоа Е Издржлив И Лесен, Тој Е Компактен И Не заземаат Секој Простор Кога се Преклопени, И Тоа Е Лесен И Практичен за Да го Носите.Drawstring Дизајн : Тоа Е Многу Погодно Да Се Отвораат И Затвораат.Можете Да Го Преземете Интерни Предмети Добро Без Да Се Грижиш За Губење На Предмети.Тоа Е Многу Погодно.Можете Исто Така Да Ја Определите Должината На Рамо, Рака Од Себе, Само Се Врзуваат На Јазол Под Јаже.Ранец одговара за повеќе активности, како gyming, пливање, пешачење, кампување, патување, јога, џогирање, работи, шопинг, салата спортски или училиште, итн.или Смислени подарок за вашите најблиски.

Главните карактеристики

Избор на клиент