.

.

Drawstring Ранец String Торба Sackpack Cinch Отпорен на Вода Најлон за Фитнес, Шопинг Спорт Јога Шарени Цвеќиња Сликарство

Drawstring Ранец String Торба Sackpack Cinch Отпорен на Вода Најлон за Фитнес, Шопинг Спорт Јога Шарени Цвеќиња

DEN 167.76

Пристапност
Во достапна форма

◆Количка & Супер Лесни - Тоа може да се здипли во себе брзо со компактна големина лесно носење. ◆Трајни & Удобно- Изработени од водоотпорен напредна технологија на висок квалитет на полиестер ткаенини, супер издржлив и withstands секојдневно носат и солза.Нерешено string затворање те прави продавница работи брзо и да ги однесе во и надвор лесно.Дебела drawstrings спречува од копа во рамената и да помогне да се намали вашиот рамо товар. ◆Голема Носители Главната преграда за носење облека, чевли, крпа, i Pad, книги, секојдневните набавки, итн.Доаѓа со 2 пред патент џебови, да ви даде совршен класификација на вашиот предмети, како копчиња, лични карти, makeups, паричници, итн.Страна мрежа дизајн го прави тоа повеќе дише за влажно clothings. ◆Погоден За Различни Прилики- Совршени за фитнес, спорт, јога, танц, патување, носат-на багажот, кампување, планинарење, тимска работа, обука и повеќе!. ◆Прилагодите подарок : Уникатен напредни персонализација на технологија нè прави да се печати она што го сакате во високо-квалитетни производи за меморија како најдобар подарок за вашите важни луѓе.

Главните карактеристики

Избор на клиент