.

.

Моќ Батерија Полнач,Адаптер,29.4V1A Напојување Батеријата Адаптер за полнење за Паметни Рамнотежа Автомобил, Скутер,LED Лента Светло, Камера за видео надзор, BT Говорник

Моќ Батерија Полнач,Адаптер,29.4V1A Напојување Батеријата Адаптер за полнење за Паметни Рамнотежа Автомобил,

DEN 333.60

Пристапност
Во достапна форма

ПОГОДЕНпроизводот е компатибилен со голем број на опрема, погодни за фарови, играчка автомобили, биланс на автомобили, итн.БЕЗБЕДНА УПОТРЕБАза Напојување е повеќе заштита, се безбедни за употреба : overcharge заштита од краток спој заштита, во текот тековната заштита, се прегрее заштита.LED ИНДИКАТОРМоќ батерија полнач е LED индикатор, јасно се гледа полнење ситуација.ШИРОКА АДАПТАБИЛНОСТНапојување полнач е широка адаптабилност, со користење на 110-240 V широк напон за да се исполнат барањата на различни региони.ИЗДРЖЛИВИМоќ конектор за ригорозни и прецизната изработка, издржлив и не е лесно да се скрши.Карактеристики : производот е компатибилен со голем број на опрема, погодни за фарови, играчка автомобили, биланс на автомобили, итн.Повеќе за заштита, се безбедни за употреба : overcharge заштита од краток спој заштита, во текот тековната заштита, се прегрее заштита.LED индикатор, јасно се гледа полнење ситуација.Широка адаптабилност, со користење на 110-240 V широк напон за да се исполнат барањата на различни региони.Ригорозни и прецизната изработка, издржлив и не е лесно да се скрши.Спецификација : Plug : НИ Приклучокот, ЕУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок (опционално)Материјал : ABSColor : Black Input напон : 100-240 V 50 HZ/60 HZInterface : 5.5*2.5 mm Output струја : 1 ASize : Прибл. 8.5 * 4.5 * 3 cm / 3.3 * 1.8 * 1.2 во (полнач)Пакет Тежина : Околу. 96.9 g Package листа : 1 * Адаптер.

Главните карактеристики

Избор на клиент