.

.

WNDFX Симпатична Кревет Читање Светлина Модерен Минималистички Три Нозе Ковано Железо Топката Стакло Десктоп Табела Светилка Креативни Канцеларија Студија Рестора

WNDFX Симпатична Кревет Читање Светлина Модерен Минималистички Три Нозе Ковано Железо Топката Стакло Десктоп

DEN 2693.04

Пристапност
Во достапна форма

Совршен Декор & Едноставно се Соберат : Неговиот уникатен дизајн е погодна за многу сцени и многу лесно да се соберат.Можете да ги красат вашата спална соба, дневна соба, трпезарија, ресторан, канцеларија, партија и да ги направи повеќе прекрасно со оваа светилка.Испрати како голем дар е исто така добар избор.Современите Минимализам : еден елегантен, софистициран изглед со современите работ табела светлина, може да се облекуваат секој простор.Лесно & Безбедно Да се Користи : кабелот и plug на ноќни табела светилка се УЛ listed.By се УЛ наведени, оваа светилка е национално признати за своите стандарди за безбедност.Табела светилка се многу лесен и лесно да се инсталира.Копче го вклучите кабелот овозможува вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ, лесен за употреба.Совршен за Гостинската соба, Дневна соба, Спална соба, Канцеларија и така натаму.Минималистички Дизајн За Дома : А идеален табела ламба за дневна соба, спална соба, студија соба, детска соба, итн.Додадете малку пријатна и удобна атмосфера на вашата спална соба или дневна соба.

Главните карактеристики

Избор на клиент