.

.

Мие Филтер, Нова Фабрика Прочистувач на Воздух за Градинарство

Мие Филтер, Нова Фабрика Прочистувач на Воздух за Градинарство

DEN 1655.76

Пристапност
Во достапна форма

【Совршена замена】Совршена замена за стари или скршени еден. 【висок квалитет】Направен од високо квалитетни пластични материјали, цврсти и издржливи. 【лесно】Лесен и удобен да го инсталирате. 【наменета за】Погоден за GC135, GC160, GCV135, GCV160. 【нова фабрика】100% сосема нов и висок квалитет. 100% сосема нов и висок квалитет.Погоден за GC135, GC160, GCV135, GCV160 & Хонда IZY.Лесен и удобен да го инсталирате.Направени од високо квалитетни пластични материјали, цврсти и издржливи.Совршена замена за стари или скршени еден.

Главните карактеристики

Material:
Plastic 
Color:
As picture
Size:
Approx. 130*115*23mm / 5.12*4.53*0.91 inch
Fitment:
Suitable for GC135, GC160, GCV135, GCV160 & Honda IZY.
Package list:
1 * Air Filter :
1 * Spark Plug :
Избор на клиент