.

.

Индустриски Подот Светилка, Црна Стои Светилка Селски Farmhouse Читање Светилка со On/Off Прекинувач, Гроздобер Задача Светилка со Метални Сенка за Дневна Соба Читање Спа

Индустриски Подот Светилка, Црна Стои Светилка Селски Farmhouse Читање Светилка со On/Off Прекинувач, Гроздобер

DEN 1655.76

Пристапност
Во достапна форма

Лесно да се движат; 5 нога е долг кабелот ви овозможува да поставите вашата светилка каде што треба најмногу; На и исклучување footswitch ви овозможува лесно да го вклучите светилка за вклучено или исклучено со ногата.Да зачувате Простор и Безбедна База : Здрав тешки светилка база, постабилна : дневна соба кат светилка има силна железо и челик база, го прави стои подот светилка стабилни, и помага во спречување на високи светилка од трчање надолу од страна на деца или домашни миленици.Мекото бело сјај е одлична за удобно задачи и создава прекрасна мирен амбиент.

Главните карактеристики

Избор на клиент