.

.

Смешни Самовила Кума Подарок За Жените Кул Принцеза Кума PopSockets Swappable PopGrip

Смешни Самовила Кума Подарок За Жените Кул Принцеза Кума PopSockets Swappable PopGrip

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

Се покаже љубов кон вашиот godchildren.Земи го тоа, Секое Принцеза треба Самовила Кума уметност, која е погодна за девојки и жени.Одличен подарок од момчињата, мажи, татко, сопруг, и момче за својата мајка, сопруга или девојка кои се љубител на бајката приказни.Најдобар подарок за неа на Родендени, Божиќ и другите празници.Татковци, деца, и години може да им даде на тоа да нивната мајка, тетка, сестра, ќерка, и бабата кој служи како нивен старател ангели и грантови нивните желби со своите магични моќи.Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полнење способности. (Не се компатибилни со Apple Mag Safe безжичен полнач или Mag Safe паричник.).Проширување застане за да се види на видео записите, да ги преземе група фотографии, Face Time, и Skype handsfree.Напредни лепило ви овозможува да се отстрани и да се смени неговата позиција на повеќето уреди и случаи.Answer : ___________________________ Note : не Ќе се држи до некои силикони, водоотпорен, или високо текстура случаи.Работи најдобро со мазна, тешко пластични предмети.Ќе се придржуваат до i Phone 11, но не и да i Phone 11 Про ниту i Phone 11 Pro Max без соодветен случај. "Секоја Принцеза треба Самовила Кума" е една симпатична кума цитат уметнички дела.Совршена понуда за возрасни.Купите оваа слика дизајн и престој трендовски за секоја прилика.

Главните карактеристики

Избор на клиент