.

.

Decal Налепници од Животинско Професионални S Возење Bobcat Окупација (Металик Сребрена) (Сет од 2) Премија Водоотпорен Винил Decal Налепници за Лаптоп Телефон Додаток Шлем

Decal Налепници од Животинско Професионални S Возење Bobcat Окупација (Металик Сребрена) (Сет од 2) Премија

DEN 1598.40

Пристапност
Во достапна форма

Боја : МЕТАЛИК СРЕБРЕНА - Size : 5.4" x 3.8".Направен од Висок Квалитет на Oracle Знак Винил дизајниран да со штанд на елементи за до 6 години.ДОСТАПНИ БОИ : ЦРНА, МЕТАЛИК ЗЛАТО, МЕТАЛИК СРЕБРЕНА, ЗЕЛЕНА, РОЗОВА, ЦРВЕНА (Темноцрвена), БЕЛА, СИНА, СИНО СИНА, ХОЛОГРАМОТ.Инсталирање на винил decals е супер лесно со целосна инструкции се вклучени. 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Ако не сте задоволни од било која причина, ние ќе среќно обезбеди целосна наплата - ве молиме контактирајте со нас за поддршка на корисниците на.Сакаме да бидете сигурни дека сте 100% задоволни со нашите производи и ние ќе направиме се што можеме за да се обезбеди вашите потреби се задоволени. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ ГАРАНТИРА Испорака : Крајот на налози (во текот на 48 часа од преку е-маил датумот на испорака) ќе биде кредитирана 100% од првичната цел вредност.Производ : постои проблем со квалитетот на објектот вашиот нареди, ви недостига некој објект, или беа доставени погрешен објект?Ние ќе го замени објектот бесплатно на нашиот следен испорака работат во вашата област, или кога производот ќе стане достапен.Цена : Ние се гордееме на обезбедување на квалитет на производите во фер и конкурентни цени.Ништо не нè прави посреќни отколку среќен клиент!DECAL ГОЛЕМИНАТА на ТАБЕЛАТА Возило Прозорец Decals : препорачана големина од 5 - 14 години".Се разликува по возило и пласман област.Лаптоп Decals : препорачана големина 3" - 6" Ipad или Таблет Decals : препорачана големина 3" - 5" Iphone или Телефон Decals : ecommended големина 1.8" - 3" поштенско Сандаче Decals : 6"W до 7"W во ширина.Варира во зависност од големината на поштенската кутија.Кригла пиво Decals : 3" до 4,5".Варира во зависност од големината на кригла пиво.Пиење на Чаша Decals : 1.8" да 3.5".Варира во зависност од големината на чашата.Кафе Кригла Decals : 1.8" да 3.5".Варира во зависност од големината на кригла.Вино Стакло Decals : 1.8" да 3.5".Варира во зависност од големината на чашата.НИЕ ПРЕПОРАЧУВАМЕ МЕРЕЊЕ НА ВАШАТА АПЛИКАЦИЈА ПОВРШИНА ПРЕД ДА ГИ КУПИТЕ.

Главните карактеристики

Избор на клиент