.

.

Палец Завртки - 5/16 Палец Завртки w Tee Крило Knob Delrin СС : 5/16 x 3/4 Црвено - 6 Парчиња Квалитет

Палец Завртки - 5/16 Палец Завртки w Tee Крило Knob Delrin СС : 5/16 x 3/4 Црвено - 6 Парчиња Квалитет

DEN 988.32

Пристапност
Во достапна форма

5/16" Палец Завртки со Крило Tee Knob .Идеален за поврзување на моќ конвертор кабли за извор на енергија. 5/16" Стандардна Тема.Главата е направен од Delrin најлон и од 1 1/2" во должина.Тема Материјал – Не ' Рѓосувачки Челик.Целосно Навој да рамките на 1/8" на ззп.Глава Дебелина : 5/16. Произведено во САД.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : 100% цврст и квалитетен материјал. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ : Ние сакаме да бидат задоволни со нашите производи колку што тоа го правиме.Ако не сте задоволни со нашата производи за било која причина, ве молиме да се врати за нови замена или целосно враќање на средствата.

Главните карактеристики

Избор на клиент