.

.

5Ah 21.6 V Литиум Батерија Замена за Dyson V8 21.6 Volt Dyson V8 Апсолутна Dyson V8 Животинско Меки Motorhead Cordless Стап Правосмукалка Handhold Вакуум

5Ah 21.6 V Литиум Батерија Замена за Dyson V8 21.6 Volt Dyson V8 Апсолутна Dyson V8 Животинско Меки Motorhead

DEN 887.76

Пристапност
Во достапна форма

【ПОВЕЌЕ ЕНЕРГИЈА, БАТЕРИЈА ЧИСТИ】5000m Ah Висок капацитет за вашиот V8 вакуум, чистење на вашата целата куќа нема проблем по целосно полнење. 【ШИРОКО КОМПАТИБИЛНОСТ】Компатибилен со SV10,V8 Апсолутна, V8 Животно, V8 Motorhead, V8 Меки, V8 Карбонски Влакна.LED индикаторот за полнење : Стабилен сина значи полнење,light off значи полнење завршена, ова е повеќе хуманизирано за клиентите да се справат со користење на оваа батерија.Оваа батерија работи со сите Dyson v8 серија правосмукалки, па можете да се чувствуваат сигурни во врска со вашето купување.Школка дизајниран според оригинални батерии големина, 100% компатибилен со оригиналот. 【ИНТЕЛИГЕНТНО】Замена на батеријата, Премија Литиум батерија клетки,полнење во било кое време без меморија ефект.【БАТЕРИЈАТА СПЕЦИФИКАЦИИ】Капацитет : 5000m Ah / Батерија Тип : Литиум-јонска / Напон : 21. 【НАШИТЕ ОБЕЗБЕДИ】Доаѓаат со 30-ден политика на враќање и 12-месечно квалитетот на производот услуга од датумот на купување, а 24 часа,' пријателски услуги на клиентите.Нека вашата машина за одмор пред да го полните по тешки за употреба,ве молиме почекајте за 15-30 минути пред да ја наполните батеријата.6 V 5m Ah V8 Вакуум Литиум Батерија Компатибилен со Dyson V8 Серија Правосмукалка.Батерија, исто така, одговара за оригиналниот полначот станица и ѕидни држачи.

Главните карактеристики

Избор на клиент