.

.

Кат Светилка со Полици Зимски Пејзаж со поларната светлина Модерната LED Полица Светилка со USB Порта, Агол Чување на Екранот Стои Ламба за Дневна Соба, Спална соба -Цр

Кат Светилка со Полици Зимски Пејзаж со поларната светлина Модерната LED Полица Светилка со USB Порта, Агол

DEN 1080.96

Пристапност
Во достапна форма

【2 USB Порти】 модерната подот светилка има 2 USB порти на кои може да се наплаќаат 2 уреди како мобилни телефони, таблет или bluetooth звучници во исто време.Тоа е многу погодна за спалната соба, дневна соба, читање соба, канцеларија, студија, гостинската соба, den, dorm соба, foyer, или каде што треба топла светлина и shelving.Тоа е многу погодна како подарок за Денот на Мајката, Денот на Благодарноста, или Божиќ.Овој висок светилка има 3-слој здрав одбор.Еден практичен и dimmable полица стои светилка може да ги исполни вашите многу барања за осветлување.Издржливи, високо-квалитетен материјал за подолг живот и беспрекорен изглед.2 во x 63 во.Тоа е многу погодна како подарок за Денот на Мајката, Денот на Благодарноста, или Божиќ. 【Чување & Display】Производ Големина е 10.Во споредба со други слични производи, што ќе те спаси од 30% проценти од инсталацијата време. 【Разноврсна Стил】 современата застане светилка натпревари азија, средниот век модерен, рустикален, земја и farmhouse оркестарот благодарение на нејзината различни светлосни ефекти и едноставни линии.2 во x H : 63 in2 USB порти : Можете да го полните два уреди во исто време.HDHFURIXLJJUU Полица Подот Светилка - Светло до вашиот life Switch Стил : Повлечете Chain Storage Полици Мерки : L : 10. 【ПРЕДВОДЕНА од 3-Начин Dimmable светилка】 Нашите полица подот светилка усвојува се повлече синџир switch.На полица, може да се стави украси, како вазни и фото рамки, како и дневни потреби како што се книги и мобилни телефони.Придружните пакет доаѓа со алатки потребни за собрание и упатството содржи текст чекорите за инсталација.И тоа има 3-начин dimmable функција.Лесно Собранието.Ако најдете сите делови се водат за исчезнати или се оштетени кога ќе ја прими стоката, можете да го кажете ни и ние ќе се справи со тоа, како е можно поскоро.Ниско-светлина, може да послужи како ноќната атмосфера, среден-светлината е погоден за секојдневна употреба и високо-светлината е за читање и учење.СОВРШЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ ВО СПАЛНА ИЛИ ВО ДНЕВНА СОБА КАКО ПУБЛИКАЦИИ СВЕТИЛКА .Ги пробате, без ризик и да ги види заличи вашиот живот за годините што доаѓаат.

Главните карактеристики

Избор на клиент